Sági Krisztina (11)

Szeretnék bemutatkozni neked!

 

Sági Krisztina vagyok, 

ThetaHealing® instruktor

és Biologika® konzulens.

 

Közel 10 éve foglalkozom a ThetaHealing módszerével, amelynek oktatójaként tanfolyamokat és egyéni konzultációkat tartok. 

De valójában sokkal régebben kezdődik a történet. 

Már fiatal lányként is érdekelt a spiritualitás, a vallások, és a hit kérdése.

Egészen biztos voltam benne, hogy nem csak annyi vagyunk, amit a tükörben látunk.

Számos vallási közösségbe nyertem betekintést, de nekem mindnél hiányzott valami. Úgyhogy sehol se ragadtam le. 

Vágytam megtalálni az élet értelmét, kerestem Istent, valahol kívül, de nem találtam sehol. 

Fájdalmas felismerés volt ennek a hiábavalósága, de hiszem, hogy minden tapasztalásom valahol engem szolgált.

Hosszú keresés után feltettem a kérdést magamnak:

– Ugyan, miért keresem tulajdonképpen? Mi a belső motivációm?

És tudod mit!? Szembe kellett néznem azzal ténnyel, hogy szikrányit se akartam foglalkozni magammal.

Hosszú évekig TERELTEM, mert ez kevésbé volt szomorú.

Így csak tűrni kellett, hogy nem vagyok elég jó, elviselni a kisebbrendűség érzést, a szeretetlenséget, és az önszeretet hiányát. No és mennyi mindentől távol tartottam magamat…!?

Itt kezdődött el valami, ami nyilván a new age hatása is volt. Szeresd magad, ismerd el magad, éld örömmel az életed!

Az igazi belső munka ott kezdődött el, amikor elvégeztem az első théta tanfolyamot.

Be kell valljam, én előtte azt hittem, hogy ez itt majd jópofa csillámpónis, ereszd el az agyam sztori lesz.

Kíváncsi voltam, mindenre, a látható világon túli világokra is. Mennyire izgalmas már, hogy thétában kapcsolódni lehet különböző síkokkal, és LÉTEZŐKKEL.

Háhá, bizony még mindig terelni próbáltam. A valóság azért csak nem volt ennyire csillámporos, hiába lengettem a képzeletbeli varázspálcámat.

Aztán egyszer csak vettem a bátorságot és elkezdtem ‘lemerülni a nyúl üregébe’, és belenéztem a tükörbe, úgy igazán.

Sötét és mély volt az az üreg, de már nem voltam teljesen eszköztelen. 

Minden egyes kidolgozott trauma után egyre könnyebben és tisztábban láttam magamat, és kezdtem felfedezni a működési mechanizmusaimat. 

Ez egy lehetetlen küldetésnek tűnik, pedig egyszerűbb, mint gondolnád.

A test mindig jelez, és mutatja az egyensúlytalanságokat.

 

A ThetaHealing technika által megtanultam meditálni. 

A théta meditációt azért szeretem, mert tisztább képet kapok magamról. Van lehetőségem, komolyabb drámázás nélkül megfigyelni a régóta putyorgatott traumáimat.

Beleérezni, és kioldani a fájdalmas/nehéz megéléseket, érzéseket.

A ThetaHealing hozzásegített ahhoz, hogy kiteljesedhessek, hogy önazonos életet tudjak élni.

Lehetővé vált általa megkülönböztetni az ‘ocsút a búzától’. 

Az értékest az értéktelentől. 

Ez egy spirituális technika, de mégis ezáltal tanultam meg, hogy itt a fizikaiban kell megtalálnunk az értéket, a célokat, az örömöket. 

Azért születtünk erre a csodás fizikai síkra, hogy itt legyünk JELEN. Teljes jelenléttel.

Egészségesen, örömben és inspiráltan. 

Munkám során azt tapasztalom, hogy a tudatosság fejlesztésével,

a korlátozó hitrendszerek felismerésével és átalakításával olyan

élethelyzetekben is elindulhat a változás, amelyeket korábban

megoldhatatlannak tűnőnek éltünk meg.

Ahogy egyre mélyebben kezdtem érteni a tudatalatti működését, természetes módon kezdett érdekelni az is, hogyan jelenik meg mindez a testben.

A BIOLOGIKA tudományával az ismert videó megosztón találkoztam először, úgy 14 éve.

Barnai Roberto videiói elképesztően sokat segítettek abban, hogy az elváltozásaimat higgadtan és tudatosan kezeljem. 

Rég óta sejtjük, hogy a test fizikai elváltozásai lelki eredetűek, ugyanakkor ez egy kicsit amolyan nesze semmi, fogd meg jól! 

A BIOLOGIKA dr. Hammer felfedezései nyomán, Barnai Roberto által rendszerbe szedve és átlag emberek számára is érthetővé téve, életmentő. Aki ismeri a testi elváltozások mögötti konfliktus tartalmakat és az elváltozás lefutását, és biológiai értelmét, az az ember többé nem tehetetlen elszenvedője a fizikai elváltozásainak. 

Nagyon hálás vagyok, hogy ezt a tudást elsajátíthattam.

BIOLOGIKA konzulensként a testi tünetek és élethelyzeti elakadások mögött meghúzódó biológiai és érzelmi összefüggések megértésében nyújtok támogatást.

 

A két szemlélet együttes alkalmazásával célom, hogy

segítsem a hozzám fordulókat önmaguk mélyebb megértésében,

a tudatosabb működés kialakításában, valamint

az egészség helyreállítását támogató folyamatok

felismerésében és megértésében.

Kiemelten fontos a megértés és a felelősségvállalás az életünk alakításában.

Hiszem és tíz éve tapasztalom, hogy a valódi változás alapja a tudatosság.

 

Miért szeretem ezt a hivatást?

Mert nincs annál felemelőbb érzés, mint amikor egy konzultáción egyszer csak megszületik a megértés. Látni azt a pillanatot, amikor valaki felismeri a saját működését, és a sok “miért pont velem történik ez?” helyére megérkezik a megértés és a megkönnyebbülés.

Sokszor már ez önmagában felszabadító.

És aztán telnek a hetek, hónapok, és sorra érkeznek a visszajelzések.

Olyan élethelyzetek kezdenek megváltozni, amelyek korábban reménytelennek tűntek.

A tanítás számomra külön öröm. És talán az egyik legszebb érzés látni, amikor egy tanítvány egyszer csak elhiszi magáról, hogy képes rá.

Hogy nem kívül kell keresnie a válaszokat, mert azok mindig is ott voltak benne. 

Ha úgy érzed, hogy eljött az idő jobban megérteni önmagadat,

örömmel kísérlek ezen az úton.

ERRE A VARÁZSLATOS UTAZÁSRA HÍVLAK.